Ru Ua
Кошик
Товарів: (0)
Сума: 0 грн

Картини Текстури і ціни

Особливості текстур інтер'єрних картин

Модульні картини завоювали любов цінителів яскравого і стильного інтер'єру будинку. Вони покликані прикрашати, надихати, розвивати естетичні почуття людини. Завдяки безмежним можливостям вибору сюжету, дизайнери використовують модульні картини для спальні, вітальні, дитячої кімнати, кабінету. Вони прикрашають навіть комерційні приміщення. Але головна мета картини – створення певного ефекту. Він обумовлений композицією, кольоровою гамою, матеріалами виготовлення.


Основа для картини

Тільки на кращих матеріалах може друкуватися картина. Ціна їх схожа, а властивості різняться. Класичним рішенням вважається тканий полотно. Його шорстка фактура віддає теплом і ставить прості модульні картини для спальні в один ряд з шедеврами світової класики. Полотно уособлює одвічні цінності, які завжди в моді, він підходить до будь-якого інтер'єру.

Але ми також пропонуємо придбати картини на основі штучної шкіри. Гладка поверхня з характерним малюнком максимально вигідно показує себе в популярних «ділових» сюжетах. Чорно-білий Нью-Йорк на шкірі виглядає незрівнянно. Полотно гідно стати прикрасою для вітальні або дорогого кабінету в ретро-стилі. Ціна на картини цього типу дещо вище.


Модулі і покриття

Матеріал основи – не все з чого складається картина. Ціна виробу багато в чому залежить від обраних Вами ефектів. Найперше, що можна зробити з готовим полотном – покрити лаком. Справа в тому, що висихаючи, фарба створює матову поверхню. Деякі сюжети вигідніше виглядають в глянсовому виконанні. Наприклад, модульна картина для спальні з панорамою лісу. Погодьтеся, з насиченими кольорами і яскравими фарбами виглядає відмінно.

Ціни на картини розраховуються за видом різання і кількістю модулів. Кожна частина – це окрема печатка зі своїм підрамником, виготовлений з довговічних матеріалів. Перш ніж зробити замовлення, добре проаналізуйте вигляд різних рішень у майстрі візуалізації картин Art Side. Ми впевнені, що Ви знайдете тут ідеальний варіант для інтер'єру. 

Сорівняння товарів ()
Передзвоніть мені