Фотошпалери в Івано-Франківську

Сучасний стиль Івано-Франківська

Івано-Франківськ – одне з найбільш «європейських» міст України. Колорит середньовіччя тут поєднується з сучасними технологіями та архітектурними рішеннями. Тому й прикрашають свої домівки жителі міста у неповторному стилі. Європейський вплив відчувається – багато хто бажає фотошпалери купити в Івано-Франківську недорого.

Метод використовується дизайнерами у всьому світі. Добре підібране полотно буде гармоніювати як з традиційним, так і з сучасним інтер’єром. Головне – визначитися з метою. Якщо ви хочете, щоб фотошпалери звертали на себе увагу всіх гостей дому, експериментуйте з малюнками та кольорами. Лаконічно доповнити готовий дизайн допоможе панно нейтральної стилістики, що поєднується з усім іншим за основним мотивом та кольорами.

Не бійтеся помилки – на фотошпалери в Івано-Франківську ціна цілком прийнятна. На замовлення ви дістанете навіть два комплекти без збитків до сімейного бюджету. Однак, готові фотошпалери краще не брати. Максимальний ефект досягається тільки завдяки полотну, виготовленому на професійному обладнанні під Ваші вимоги. Важливо все: розмір, матеріал, текстура. Підібрати ідеальну річ у магазині фотошпалер просто не вийде.

 Купити фотошпалери в Івано-Франківську з доставкою!

Свої послуги пропонує відома у Дніпрі та по всій Україні студія Art Side. Ми робимо фотошпалери тільки з кращих матеріалів: глянцевий папір, особливо міцні й витривалі вініл та флізелін з десятками реалістичних текстур.

Використовуються латексні фарби на основі простої води. Це означає абсолютно безпеку виробу для алергіків, маленьких дітей. Коштують фотошпалери на стіну недорого, але не міняють вигляду роками. Латексне чорнило просякає верхній шар основи, що гарантує насиченість кольорів, непомітність дрібних експлуатаційних подряпин.

Представлено каталог з цінами на всі нові та популярні типи фотошпалер. Щоб розрахувати остаточну вартість, виберіть сюжет, матеріал, його фактуру й розмір. Ви одразу побачите реальну ціну полотна та зможете підтвердити покупку. А якщо ні один з варіантів з каталогу не підходить, виготовимо фотошпалери під замовлення з вашого зображення. Надсилайте фото чи знімок у гарній якості. Дизайнер Art Side обробить його та перетворить на макет. Виготовлення займає всього два дні, після чого фотошпалери одразу готові до відправки до Івано-Франківська будь-якою зручною транспортною компанією. 

Сравнение товаров ()
Товаров: (0)
Сумма: 0 грн
Перезвоните мне