Ru Ua
Корзина
Товаров: (0)
Сумма: 0 грн

Фотошпалери у Луцьку

Луцьк – це не тільки замок Любарта, але й специфічна «волинська» краса міста, подвійно приваблива на тлі розміреного життя, яке тут тече. Містяни приділяють велику увагу інтер'єрам своїх квартир і будинків. Тут знають і вміють робити обстановку приємною, але модною й сучасною, тому багато хто бажає фотошпалери купити у Луцьку недорого.

Рішення вірне, адже фотошпалери – це універсальне покриття як для апартаментів в класичних стилях, так і для приміщень, зроблених у відповідності до духу мінімалізму. Куток або стіна для панно завжди знайдеться. Треба тільки правильно підібрати сюжет, розмір, колірну гамму, площину. Приміром, в інтер’єрах, де мінімум меблів та основними є світлі тони, фотошпалери займають центральне місце, відразу звертаючи на себе увагу гостей. У традиційних інтер'єрах полотно виглядає вдалим доповненням, воно повинно гармоніювати  за кольорами та мотивом з іншими елементами приміщення.

На щастя, на фотошпалери у Луцьку ціна не кусається. Підбираючи відповідні, Ви можете не турбуватися про самопочуття гаманця. Ми рекомендуємо одразу відмовитися від пошуків у місцевих магазинах та придбати полотно на замовлення. Готові фотошпалери не завжди здатні задовольнити Ваші вимоги. Щось, та й не підходить, так що вигідніше і правильніше буде звернутися до спеціалістів Art Side. Ми робимо гарні речі на власній базі.

Купити фотошпалери у Луцьку з доставкою!

Наш магазин фотошпалер виготовить полотно за індивідуальним замовленням всього за два робочі дні. Ми використовуємо безпечні навіть для дітей й алергіків фарби HP Latex. Їх розчинником виступає проста вода, тому після друку чорнило швидко висихає, просочуючи верхній шар полотна. Навіть без спеціальної обробки латекс гарантує глибокі та насичені кольори, гарну зносостійкість.

На сайті Art Side представлений каталог з цінами. Щоб замовити фотошпалери на стіну недорого, просто підберіть найбільш підходящі сюжети, порівняйте їх вид за допомогою візуалізації в типовому інтер'єрі, вкажіть розміри, матеріал, фактуру, додаткові ефекти. Ви відразу побачите ціну готового панно. Його підготують до відправки через два дні після підтвердження та оплати. Працюємо з усіма популярними перевізниками.

Фотошпалери під замовлення, створені зі знімків з власного архіву, користується популярністю серед наших клієнтів. Фахівці Art Side з легкістю виготовлять подібне полотно. Надсилайте зображення, побажання і потрібні розміри через форму на сайті. Дизайнер студії перетворить фото в елегантні авторські фотошпалери за кілька штрихів, внесе всі корективи до знімку.

Сравнение товаров ()
Товаров: (0)
Сумма: 0 грн
Перезвоните мне