Фотошпалери у Львові

Інтер'єрний шарм Львова

Старий та величний Львів цінує стиль у всьому, починаючи одягом і закінчуючи інтер’єрами звичайних міських апартаментів. Зробити дім дійсно особливим можна кількома способами: замовити розпис стін та стелі справжнім художником, зайняти всі наявні кути декором, зробленим у єдиному стилі, або фотошпалери купити у Львові недорого.

Останній варіант оптимальний, як за ціною, так і за ефектом, адже можна підібрати підходяще полотно до будь-якого інтер’єру. Поціновувачі мінімалізму із радістю поклеять готові фотошпалери на одну зі стін, біля якої практично немає меблів. Панно стане тим елементом, що привертає до себе максимальну увагу домашніх та гостей дому. Під традиційні інтер’єри, як правило, шукають фотошпалери на замовлення відносно малого розміру. За мотивами та кольорами вони повинні гармоніювати з іншими компонентами.

Ви без проблем купите те що треба – на фотошпалери у Львові ціна залежить виключно від матеріалів, розміру полотна, спеціальних опцій. Знайдеться варіант під будь-який смак. Треба тільки відшукати студію, яка без проблем реалізує Ваші задуми що до створення ідеального полотна на стіну.

Де можна купити фотошпалери у Львові с доставкою?

Львівські магазини фотошпалер часто-густо пропонують клієнтам купити панно, виготовлені за стандартними розмірами у Європі. Але українські компанії роблять не гірший, а то й кращий продукт під індивідуальні параметри. Студія Art Side знаходиться у місті Дніпро. Ми зможемо дати Вам кращі ціни та умови покупки.

Виготовимо фотошпалери на стіну недорого з використанням абсолютно безпечних для людей та тварин чорнил HP Latex. Розчинником фарби по технології виступає звичайна вода. Як наслідок – покриття не викликає алергії навіть у малюків, кольори глибокі та насичені, а стійкість шпалер до механічних пошкоджень дуже висока (чорнила поглинає верхній шар матеріалу – дрібних подряпин не видно).

На сайті представлено каталог із цінами на всі сюжети. Щоб вибрати було легше, кожне зображення візуалізоване у типовому інтер’єрі. Визначити ціну фотошпалер просто. Не треба навіть дзвонити менеджеру. Достатньо взяти сюжет, вказати розмір, матеріал та фактуру полотна. Сайт сам підрахує вартість покупки. Залишається тільки додати товар до кошику та почекати кілька днів. Фотошпалери під замовлення будуть готові за два дні та поїдуть до Львова зручною Вам транспортною компанією.

Якщо стандартні сюжети Вас не влаштовують, завантажуйте знімок із власного архіву у спеціальну форму на сайті. Талановитий дизайнер HP Latex дослухається до всіх Ваших побажань та зробить з простого зображення ідеальні фотошпалери.

Сравнение товаров ()
Перезвоните мне