Фотошпалери у Тернополі

Можна вічно дивитися на те, як над Тернополем заходить сонце. Велична краса не залишає осторонь нікого, але так хочеться, щоб гарні емоції супроводжували завжди, в особливості вдома, де треба створити максимально комфортну та гарну атмосферу. Найкраще для цього буде фотошпалери купити у Тернополі недорого. 

Цей вид декору впишеться як в інтер’єр невеличкої квартири, так і в коштовну обстановку заміського будинку. Можна підібрати полотно під будь-який смак. З класичним стилем воно повинно гармоніювати. В сучасні мінімалістичні апартаменти краще пошукати яскраве панно, яке одразу привертає до себе увагу після входу до кімнати.

Можливостей багато. Все залежить виключно від Ваших вподобань. Тим паче, на фотошпалери у Тернополі ціні невисокі. На замовлення Ви зробите таке полотно, що довгі роки прикрашатиме дім, не вигорить та не змінить вигляду. Краще не дивіться на готові фотошпалери у магазинах. Вибрати з поміж них майже неможливо: чи розмір не той, чи сюжет не підходить, чи матеріал не такий. Шукайте компанію, яка на замовлення зробить те, що дійсно Вам сподобається.

 Купити фотошпалери у Тернополі з доставкою!

Студія Art Side реалізує найсміливіші та найцікавіші задуми клієнтів що до виготовлення фотошпалер. На сайті представлений каталог із цінами на друк на полотні сюжетів з нашої бази. Щоб розрахувати вартість, просто виберіть цільове зображення, розмір панно, матеріал і його текстуру. Сайт відразу підрахує точну вартість. Ви впевнитесь, що ми дійсно робимо фотошпалери на стіну недорого.

Але, як кажуть, не ціною єдиною! Якість теж не викликає питань. Ми друкуємо фотошпалери у Дніпропетровську на глянцевому папері, текстурованому флізеліні або вінілі. Використовуються стійкі технологічні чорнила HP Latex. Вони мають латексну основу з водним розчинником – ніяких агресивних компонентів. Готові фотошпалери можна клеїти навіть у кімнатах алергіків і малюків. Фарба не вигорає, не боїться подряпин, відрізняється глибокими кольорами.

Якщо стандартні сюжети Вас не влаштовують, або дуже хочеться зробити щось дійсно авторське, ми надрукуємо фотошпалери під замовлення з Вашого знімку чи зображення. Достатньо вислати файл через форму на сайті, а все інше зроблять спеціалісти Art Side. Новенькі фотошпалери будуть готові за два дні після затвердження макету та відразу відправляться до Тернополя зручним для Вас всеукраїнським перевізником. 

Сравнение товаров ()
Товаров: (0)
Сумма: 0 грн
Перезвоните мне