Ru Ua
Кошик
Товарів: (0)
Сума: 0 грн

Фотошпалери в Одесі

Яскраві образи для «Мами»

Одесити відомі своєю пристрастю до гарних речей, але небажанням переплачувати за них зайві гроші. Це ж правило стосується інтер'єрів міських квартир і будинків. Кожен хоче зробити обстановку унікальною, але комфортною і стильною. Деякі замислюються про кардинальну зміну виду з ремонтом, більш прагматичні люди набувають декоративні елементи. Саме вірне рішення – фотошпалери купити в Одесі недорого.

Будь-магазин фотошпалер надасть Вам масу варіантів з різними зображеннями, надрукованими на полотнах стандартних розмірів. Це відносно дешево, але абсолютно незручно, а тим більше, не унікально. Готові фотошпалери створюють проблеми з розміщенням в інтер'єрі. Вони або більше, або менше потрібного розміру, не блищать оригінальністю – краще відразу зробити панно на замовлення! 

Це правильний підхід. На фотошпалери в Одесі ціна не стане ударом по сімейному бюджету, навіть якщо Ви замовите їх з Дніпропетровська. Вартість обробки залежить тільки від розміру матеріалів, різання, додаткових ефектів, але ніяк не від сюжету – Вашу фантазію нічого не обмежує. Для вибору кращого варіанта Ви можете скористатися послугами фахівця, так і покластися на власний смак.

Де можна купити фотошпалери в Одесі з доставкою?

З Art Side Ви позбавляєтеся від всіх проблем, пов'язаних з купівлею і замовленням панно. На сайті представлений каталог з цінами кожного сюжету в будь-якому розмірі і конфігурації. Визначитеся з тематикою, виділіть фаворитів, перегляньте їх візуалізацію в типових інтер'єрах, вкажіть розміри, матеріал, текстуру, і додайте в корзину!

Фотошпалери під замовлення виготовимо протягом двох днів і відправимо в Одесу будь-яким зручним Вам популярним перевізником. Ви отримаєте не просто якісне, а й абсолютно безпечне і виключно довговічне панно. У виробництві ми використовуємо нейтральні латексні чорнило на водній основі HP Latex. Вони просочують верхній шар полотна, що дає насичені глибокі кольори, стійкість до стирання. Чорнило гіпоалергенні і придатні навіть для дитячих кімнат.

Хочете надрукувати фотошпалери на стіну недорого, але не подобаються стандартні зображення з каталогів? Запитуйте виготовлення по знімку або будь-якій іншій картинці від замовника. Наш дизайнер швидко перетворить будь-яке фото у гарному якості в макет під друк, внесе необхідні корективи, враховуючи всі Ваші побажання. Прикріплюйте файл до форми на сайті і чекайте дзвінка!

Сорівняння товарів ()
Передзвоніть мені