Ru Ua
Кошик
Товарів: (0)
Сума: 0 грн

Фотошпалери в Ужгороді

Найчистіше повітря, липова алея, довжиною два з половиною кілометри на набережній та стильна архітектура виділяють Ужгород посеред інших міст України. Він особливий, не схожий на гучні мегаполіси та дуже затишний. Так і в інтер’єрах містян переважають спокійні мотиви на європейський лад. Одне з найпопулярніших рішень у дизайні апартаментів – фотошпалери купити в Ужгороді недорого.

Це не тільки прагматично, а й сучасно. Ви не витрачаєте значних коштів, але отримуєте стильний авторський інтер’єр у якому вибір основного мотиву продиктований лише Вашим бажанням. Можна підібрати готові фотошпалер, як під квартиру, зроблену у дусі мінімалізму, так і під традиційну обстановку. Але в останньому випадку краще надавати перевагу полотен під замовлення – не завжди виходить добитися гармонії мотиву та кольорів, вибираючи з популярних сюжетів.

Та що б Ви не захотіли замовити, на фотошпалери в Ужгороді ціна не вдарить по бюджету. Вона залежить виключно від розмірів, матеріалів та текстур полотна. Існує тільки одна проблема – небагато місцевих студій можуть забезпечити сервіс виняткового рівня. На щастя, можна звернути до магазину фотошпалер з іншого регіону та замовити товар поштою, не переплачуючи.

Де можна купити фотошпалери в Ужгороді з доставкою?

На сайті компанії Art Side представлено каталог з цінами за квадратний метр по кожному сюжетом. Щоб дізнатися кінцеву вартість продукту, достатня зробити кілька простих дій: виберіть з каталогу найбільш підходящій сюжет (їх легко порівнювати, роздивляючись візуалізацію у типовому інтер’єрі); вкажіть розмір та матеріал, вподобану фактуру; якщо потрібно, поставте пташки напроти спеціальних опцій. Ви одразу побачите, що тут можна купити фотошпалери на стіну недорого. Доставка з Дніпра майже не відбивається на ціні.  

Крім того, ми використовуємо лише перевірені й безпечні матеріали. Основою фотошпалер, за Вашим вибором, виступає глянцевий папір, флізелін або вініл з текстурами, як у натуральних поверхонь. Латексне чорнило HP Latex не має специфічного запаху, швидко висихає, не викликає алергію навіть у маленьких дітей. А завдяки тому, що воно просочує верхній шар основи, на полотні не видно дрібних подряпин. 

Фотошпалери під замовлення будуть готові всього за два дні після підтвердження покупки. Рядки не міняються в залежності від складності роботи. Навіть якщо Ви надішлете власне фото з якого треба зробити панно, дизайнер Art Side відмінно впорається з завданням та швидко перетворить його на стильні фотошпалери. 

Сорівняння товарів ()
Передзвоніть мені