Ru Ua
Кошик
Товарів: (0)
Сума: 0 грн

Картина з Вашого фото

          В архіві кожної сучасної людини зберігаються тисячі знімків - з телефону, відпочинку або стилізованих фотосесій. З кожним роком вони покриваються все більшим шаром пилу і стають все расплывчатее в пам'яті. Всі щасливі моменти, які залишилися на цих знімках приховуються від сторонніх очей, зрідка мелькаючи в соціальних мережах. А адже так хочеться знову поринути у ті радісні моменти, проведені в далекому 2012 році на берегах Атлантичного океану, вдихнути того повітря наповнене ароматами тропічних дерев. Або в найважливіший день в житті - день Вашого весілля, що б знову побачити той блиск в очах і щасливу посмішку. Вдихнути нове життя в старі фотографії можна, якщо замовити портрет з вашого фото.

          Такі картини стануть не просто прикрасою інтер'єру, а наповнять будинок історією і приємними спогадами. Подаруйте картину з фото Вашим батькам - вони будуть дуже зворушені отримавши в подарунок картину на полотні з фотографіями онуків. Що може бути краще, ніж спостерігати і зберегти перші кроки малюка або його досягнення. Фотографії в папках комп'ютера не тільки втрачають свою енергетику, але з часом і значимість. Портрет на полотні з Вашої фотографії можна стилізувати, тим самим вдихнувши в старе фото нове життя.

          Друк свого фото на полотні - це відмінна альтернатива портретів художників. Вартість такої роботи значно нижче, ніж робота майстра маслом, але якість від цього не страждає. Надати різний сучасний вигляд старих фотографій можна воспользоваавшись послугами наших дизайнерів. Закакзать портрет у стилі Поп-арт, Гранж або малюнок аквареллю можна по телефонам: (067) 9747747 і (063) 6557545, або заповнивши форму:

 Картина з Вашого фото

 

Сорівняння товарів ()
Передзвоніть мені